Litt av hvert dag…

I dag har vi gjort mye forskjellig. Jeg begynte dagen med å gjøre ferdig kajakkstativet, så nå kan jeg lagre 8-10 kajakker utenom det området vi bruker. Slik ser det ut:

20090708stativ

På ettermiddagen fikk vi oss en herlig tur til Flesa:

20090708ingunn

Selv om det er 8. juli i dag, så var vi helt alene på denne flotte øya! Riktignok var det litt vind, men hva gjør vel det på slike varme svaberg? Til og med kajakkene koste seg:

20090708greenlander

På vei hjem så vi mye vær over fastlandet, men det berørte ikke oss. Bortsett fra at det skapte mye fint lys:

20090708vaer

Jeg padlet rett til hytta for å klippe gresset på hytta. Ingunn la kursen mot Rødskjær for å fiske makrell til middag. Jeg var nesten ferdig da hun kom hjem med 3 digre makreller:

20090708makrell

Nå har jeg svart på e-poster, sendt ut fakturaer, gått igjennom bilder fra de to siste dagene, og svart litt her og der på nett. Skal si tida går fort, og mobilt bredbånd er ikke spesielt bredt… Fikk noen fine bilder i går kveld også, og legger de inn i gårsdagens oppføring.

Om Lars

Jeg bor i Kristiansand, og lever av havpadling. Mer info om meg og firmaet på www.digital-info.no
Dette innlegget ble publisert i Dagbok. Bokmerk permalenken.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.